W jej oczach znajdziesz wszystko ...

By: goodtimephotography 06 September 2013

W jej oczach znajdziesz wszystko. Jest w nich jakaś tajemnicza głębia. Siła. Moc. Dziwny spokój. Radość z nadochodzącego dnia. Lecz również smutek. Żal. Niepewność...

Może i Ty ją znasz. Widzisz codziennie. Spotykasz od czasu do czasu. Nie wiesz że za jej pięknymi oczami kryje się historia, którą dziś chciałabym Wam opowiedzieć. Dlaczego o tym piszę? Dlatego że nie mogę o niej zapomnieć. Wraca do mnie, szczególnie gdy mam „gorszy” dzień. Kiedy skupiam się na pierdołach. Gdy martwię się „na zapas”.

Spotkanie z nią dało mi ogromną siłę. Jej opowieść niesie z sobą przesłanie z którym chciałabym się dziś z Wami podzielić.

Oto historia dziewczyny, która wygrała walkę z rakiem. Przeszła tę drogę zupełnie sama, ponieważ po drodze rozpadł się jej wieloletni związek. Jako emigrantka, nie ma tu rodziny, więc była naprawdę sama. Dlatego też przylecieli jej rodzice z Polski aby się nią opiekować. Kiedy już bitwa okazała sie wygraną, na horyzoncie pojawiła się nowa miłość. Uczucie, które zmieniło ją na zawsze. Zaowocowało ono nowym życiem. Niestety jednak nie przetrwało... przynajmniej narazie tak to wygląda, bo przecież w życiu tak naprawdę nic nigdy do końca nie wiadomo...

Co ma znaczenie kiedy ocierasz się o śmierć?! Kiedy mówią Ci że Twoje dni mogą być policzone?? Gdy Twoje szanse na przeżycie przeliczane są na procenta?!

Co tak naprawdę jest ważne gdy zostajesz samotną matką, na dodatek w obcym kraju?!

Jesteś dla mnie prawdziwym „hero”. Pomagasz mi cieszyć się z tego czego doświadczam. Radować się każdym dniem. Doceniać to co mam. Wierzę w to że nie bez powodu spotykamy ludzi na swojej drodze i nie bez powodu nasze ścieżki się spotkały. Dziękuję Ci za tę lekcję. Ściskam gorąco Ciebie i Twoje Szczęście, i niecierpliwie czekam na wydanie Twojej książki, która opowie nam, mam nadzieję ze szczegółami, Twoje perypetie.

http://goodtimephotography.com/blog/

                   Patrycja Żak czyli połówka Good Time Photography

 

Comments:

Log in or register to leave comments