Urodziny ZIG ZAG

By: admin 04 November 2013

Urodziny ZIG ZAG

Nie wiadomo kiedy lata upływają, zwłaszcza jeśli w miłej atmosferze i w doborowym towarzystwie.  Swoje 8 urodziny obchodził  właśnie salon fryzjerski ZIG ZAG, mieszczący się przy 4630 N. CUMBERLAND AVE.Chicago.

 Salon założyły i prowadzą  Oliwia Siemionka i Ewa Purta. Mówią, że podjęcie decyzji o współpracy i otwarciu Salonu Zig Zag, to jedna z najlepszych w ich życiu. Nie ma chyba osoby w Chicago, która nie słyszałaby o Zig Zag. Urodziwe i przemiłe właścicielki nie tylko czeszą, strzygą, koloryzują i modelują, ale biora też czynny udział w wielu polonijnych przedsięwzięciach. Czy to pokazy mody ślubnej, karnawałowej, czy makijaże i wymyślne fryzury do przedstawień teatralnych, zawsze można na zgrany zespół liczyć.  Zig Zag nigdy też nie odmawia, jeśli chodzi o pomoc podczas akcji charytatywnych.

Ewa i Oliwia zawsze są w Salonie by służyć pomocą, radą czy też opowiedzieć o najnowszych trendach i produktach. Profesjonalizm i zawsze uśmiechnięty personel sprawił, że w dniu urodzin, w salonie pojawili się wszyscy długoletni klienci wraz z nowymi, dziękując za fryzury, które wzbudzają podziw na twarzach przyjaciół i znajomych.

Ewa i Oliwia wraz z całym zespołem zapraszają do Salonu Zig Zag.

Comments:

Log in or register to leave comments