Pytania za milion

By: admin 19 April 2013

Pytania za milion

Pierwsze pytanie to :  „Co SUKCES dla Ciebie znaczy”?

Drugie pytanie za milion to : Jak zamierzasz swój SUKCES osiągnąć?

Jeśli chcesz się przeprowadzić z wynajmowanego mieszkanka z ciemną kuchnią, do pałacu na miare Disneylandu w krótkim czasie, to musisz się przyjrzeć sobie, swoim działaniom i dokonać kilku zmian.

Na początek zwróć uwagę z kim spędzasz większość swego czasu, jak dużo czasu poświęcasz na telewizję i co dominuje w Twoim repertuarze dnia (dla Ciebie jest to istotnie ważne). Jaki jest poziom Twojej kreatywności, motywacji. Co jest Twoją pasją, jakie sąTwoje przekonania.

Jeśli cierpisz na syndrom Kopciuszka, lub syndrom " Wszystko mi się należy, ale nic nie dostaję" to chyba pora zmienić podejście.

Aby otrzymać to, czego tak naprawdę pragniemy, musimy sięgnąć po narzędzia, które leżą na wyciągnięcie ręki. Na większość nurtujących nas pytań, odpowiedzi są tuż pod nosem, książki, publikacje, audycje radiowe, nie wspominając o kopalni "złota", jaką jest internet.

Te wszystkie skarbnice wiedzy są albo za darmo, albo za relatywnie niska cenę. Warto więc z nich skorzystać.

W dzisiejszych czasach, większość myśli, że należy podążać za ogółem. To wydaje się niewątpliwie łatwiejsze, niż myśleć inaczej niż rzesza szarych ludzi.

Są rzeczy, które są ważne i rzeczy, które wydają się ważniejsze. Codziennie mamy "prany mózg" przez instytucje, reklamy w telewizji i wydaje nam się, że koniecznie musimy mieć tą nową torebkę, tusz do rzęs, czy najnowszy HD telewizor, bo sąsiedzi lub kuzynka to mają. Czy rzeczywiście chcesz podążać za tym tłumem? Nie sądzę. Przecież każdy dąży do czegoś lepszego, do swego rodzaju El Dorado.  Może lepiej przeczytać książkę lub wziąć udział w ciekawym spotkaniu lub seminarium.

Myślę, że każdy z Was powinnien zacząć od bycia szczerym ze sobą. Co Was uszczęśliwia, jakie macie marzenia i dokąd zmierzacie? Co chcecie przede wszystkim osiągnąć?

Może przez te kilka przeczytanych zdań, pomyślicie nad waszym ukrytym potencjałem i uda wam się odnaleźć drogę do własnego szczęścia, odkryjecie wiele własnych talentów i odniesiecie SUKCES.

Nic nie jest dla mnie wiekszą nagrodą , niż telefon, email czy rozmowa z kimś z Was, mówiących, że odnaleźliście w sobie siłę i motywację by podążać za swoimi marzeniami. Jest to dla mnie olbrzymia satysfakcja. Dziękuję.

 

Polecam goraco Napoleon Hill " Myśl i Bogać się"

 

Comments:

Log in or register to leave comments