Klub Parafii Jadowniki Mokre

By: admin 21 June 2016

Klub Parafii Jadowniki Mokre

Klub Parafii Jadowniki Mokre zorganizował zabawę wiosenną 9 kwietnia w siedzibie Klubu Sportowego Eagles.  Bawiliśmy się dobrze.  Dopisały humory i dobre jedzenie. Odbyła się loteria fantowa.  Celem zabaw jest gromadzenie funduszy na pomoc naszej rodzinnej wiosce.  Kolejna zabawa odbędzie się 1 pazdziernika 2016 roku z okazji 105 rocznicy istnienia naszego klubu.

Klub Parafii Jadowniki Mokre powstał w 1911 roku.  W bieżącym roku będziemy obchodzić 105 rocznicę założenia naszego klubu.  Klub został powołany w celu niesienia pomocy rodzinnej wiosce. Pomoc ta przekazywana jest do parafialnego kościoła, na potrzeby szkoły i przedszkola, oraz Koła Gospodyń Wiejskich, Straży Pożarnej, Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego i na inne potrzeby w rodzinnej wiosce.  Organizujemy różne imprezy i w ten sposób gromadzimy fundusze na pomoc Rodakom w rodzinnych Jadownikach Mokrych. Współpracujemy również z innymi grupami zrzeszonymi w Związku Klubów Polskich. 

 Zarząd Klubu Parafii Jadowniki Mokre:

Andrzej Burzawa - Prezes

Ludwik Kapłon - Honorowy Prezes

Grzegorz Kamysz - Wice Prezes

Sławomir Stokłosa - Wice Prezes

Lucyna Książkiewicz - Skarbnik

Krzysztof Jeziorski - Sekretarz Protokołowy

Sylwester Burzawa - Sekretarz Finansowy

Comments:

Log in or register to leave comments