CZYM JEST MIŁOŚĆ

By: BogusławSzedny 25 August 2015
Miłość Wyższa Inteligentna Energia, która łączy wszystko ze wszystkim i każdego z każdym. To właśnie dzięki niej istniejemy...
 
 
Dzięki miłości w lesie rośnie drzewo, na niebie lata ptak, ryba pływa w oceanie, a słońce ogrzewa nas swoimi promieniami. Miłość jest najmocniejszą wibracją we Wszechświecie, która pozwala nam Żyć. Sprawia że każda komórka, każdy narząd w naszym ciele działa idealnie. I to jest niesamowite!
 
Miłość jest wszędzie i we wszystkim co nas otacza. Miłość jest też w każdym z nas. A wewnętrzna akceptacja i miłość do siebie - to najpiękniejsze uczucie na Świecie. To najwspanialsza rzecz jaką możemy sobie ofiarować.
 
Jak ją w sobie odnajdziemy - to potrafimy cieszyć się każdą chwilą, a szczęście przestaje zależeć od zewnętrznych okoliczności. Nie trzeba już biegać i szukać, bo czujemy Miłość w sobie. Czujemy się dobrze ze sobą i sami w sobie jesteśmy całością.
 
Przy okazji polecam filmik video dostępny na YouTube, który nagrałem na ten temat.
Tytuł: "Czym jest Miłość. Jak Pokochać Siebie"
 
 
COFNIJMY SIĘ W CZASIE…
 
Każdy doświadczył innego, a raczej unikalnego dzieciństwa. Każdy miał innych rodziców, rówieśników oraz inne przeżycia. Przeszliśmy przez doświadczenia, które były idealnie dopasowane do tego jakie powinny być. Wszystko dla naszego najwyższego dobra. I mimo, że pewne wydarzania mogły być niekomfortowe czy nawet dramatyczne, to z czasem zaczynamy rozumieć dlaczego się przydarzyły i czego miały nas nauczyć.
 
Jeśli coś nie jest przyjemnym doświadczeniem oznacza, że Wyższa Siła pokazuje nam gdzie nie jesteśmy w 100% sobą. Oznacza to, że operując na niższych wibracjach (takich jak między innymi: strach, martwienie się, osądzanie, żałowanie, zawiść, itp.) ~ zostajemy poddani próbie. Wszystko po to, abyśmy zwrócili swoją uwagę na Siebie samych. Abyśmy powrócili do swojego naturalnego stanu, czyli życia od Serca, od Intuicji.
 
Wszystko to co się dzieje w zewnętrznym świecie sprowadza się do ciągłego przypominania nam aby W PEŁNI, SZANOWAĆ, AKCEPTOWAĆ I KOCHAĆ SIEBIE.
 
Chodzi tu o taktownie SIEBIE z Bezwarunkowa Miłością, czyli z Wewnętrznym Miłosierdziem, które kocha bez względu na wszystko. Kocha Tu i Teraz w każdej chwili bez względu na to, co dzieje się w zewnętrznym świecie. Bez względu na to jak wyglądamy, co robimy czy w jakim stanie zdrowia jesteśmy. Po prostu dbamy o siebie z najwyższą możliwą troską i respektem. Mamy bowiem świadomość, że jesteśmy jedną osobą z którą tak naprawdę, spędzimy całe swoje życie. I chcemy jak najlepiej zadbać o osobę, którą codziennie widzimy w lustrze.
 
 
SUGESTIA
 
W dowolnym momencie w ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę. Weź kilka głębokich wdechów. Zrób to nawet teraz i poczuj to co jest wokół Ciebie. Zobacz kolory, kształty, światło dzięki któremu możesz czytać ten tekst. Usłysz dźwięki jakie do Cibie dochodzą. Poczuj w pełni siebie i to co Cie otacza.
 
 
Zamknij na chwilę oczy…
Poczuj swoje wnętrze...
Poczuj swój wdech i wydech...
Poczuj jak bije Twoje Serce...
To wszystko to właśnie Miłość...
 
 
Tekst i zdjęcie:
Bogusław Szedny
 

Comments:

Log in or register to leave comments