BEZDOMNY ANIOŁ

By: admin 18 January 2016

           Od kilkunastu już lat, Studio Jump dwukrotnie w roku zaprasza Państwa na swoje spektakle

            Z wielka dbałością opracowuje nowe scenariusze, w których  nie tylko ruch jest elementem zachwycajacym i poruszającym widza. Tematyka każdego opowiadania to bogactwo ludzkich uczuć i różnorodnych doświadczeń życiowych, przeżywanych przez głównych bohaterów. Okraszone w wyważony sposób muzyką i tańcem historie - przemawiają do serc i ludzkiej świadomości. 

            Trudno byłoby zliczyć wszystkie spektakle ale pierwszymi muzycznymi widowiskami, które powstały jeszcze przy szkole Św. Ferdynanda to: “Powiedz co dalej” i  “Ziarenko Moralności”. One właśnie wyznaczyły kierunek pracy studia, które musicalowej formie pozostało wierne do dzisiaj.

            W tym roku, po raz pierwszy w historii, studio zdecydowało się powtórzyć jedną  ze swoich produkcji, zatytułowaną “Bezdomy Anioł”. Jednak nic w Jumpie nie zdarza sie dwa razy i spektakl,  zachowując  główną  fabułę i wątki przewodnie, będzie posiadał całkowicie nową oprawę choreograficzną i muzyczną! Wszystko bowiem, przygotowywane jest z uwzględnieniem aktualnych możliwości młodych artystów, którzy z roku na rok stają się bardziej dojrzali. Zatem  nie będą nudzili się ci z Państwa, którzy spektakl już wcześniej obejrzeli.

            “Bezdomy Anioł” to opowieść o dwóch światach: biednym i bogatym, które żyjąc własnym życiem i kierując się własnymi regułami, tworzą krajobraz codziennego życia. Światy te przenikają się wzajemnie,  a w okresie  Bożego Narodzenia, wydają się  jeszcze bardziej oddalać od siebie.

            Opowieść o bezdomnym człowieku i jego bogatym wnętrzu, które dostrzegła mała dziewczynka, to  próba odpowiedzenia na pytanie, co każdy z nas może uczynić by światy, o których mowa mogły się choć trochę zbliżyć do siebie.

            Najmłodsi wychowankowie studia przedstawią wdzięczną impresję “ What A Wonderful World”, w której ukażą piękno cyklicznie przemijających  pór roku.

            Zobaczą Państwo taniec kwiatów wiosennych i motyli trzepiących delikatnie skrzydelkami. Lato  swoimi kolorami rozweseli największych ponuraków a jesien zabierze w podróż z ostatnim, pożółklym liściem. Na koniec Zima  oprószy wszystko  srebrzystymi płatkami śniegu, a widzom nie pozostanie nic tylko westchnąc jak  Louis Armstrong w niezapomnianej piosence: What A Wonderful World!!!!!!

 

24 styczen godz. 6pm

Guerin Prep High School 8001 W. Belmont

Bilety można zakupić w kasie przed koncertem lub w Studio Jump przy 6622 W. Irving Park  tel. 773 8953251   www.dancestudiojump.com

 

 

 

 

 

Comments:

Log in or register to leave comments